Ünlü şarkıcı Tayfun Duygulu üç katlı villasının kapılarını açtı!

Renkli kişiliği ve hoş sohbeti ile izleyicilerin her daim beğenisini kazanan Evrim Akın, birbirinden ünlü isimlerin evlerini gezerek çok özel yaşantılarına tanık oluyor. Kanal D’nin, sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı “Evrim Akın İle Ev Gezmesi” 33’üncü bölümüyle ekrana geldi.

SON KONUK TAYFUN DUYGULU!

“Evrim Akın ile Ev Gezmesi” son bölümde, Tayfun Duygulu ve eşi Bella Duygulu lüks villasına misafir oldu. Ünlü ismin 30 kedisiyle birlikte yaşadığı evindeki detaylar dikkat çekti.

90’lı yıllarda bestelediği ve seslendirdiği şarkılarla şöhret basamaklarını hızla çıkan Tayfun Duygulu müzik dünyasında adından söz ettirmeye devam ediyor.

GRİ VE TOPRAK TONLARI HAKİM

Üç katlı villada yaşayan çift evlerini kendileri tasarlamış. Mimar olan Bella Duygulu’nun her detayıyla ilgilediği evde ağırlıklı olarak gri ve toprak tonları hakim.

MOBİLYALAR KLASİK TARZDA

Büyük bir salonu olan evin mobilyaları da klasik tarzda seçilmiş. Aksesuarlarla evi hareketlendiren çift her köşeye saksı çiçekleri yerleştirmiş.

Üç katlı villanın bir odası kıyafetler için ayrılırken diğer oda da küçük bir spor salonu yer alıyor.

GÖSTERİŞTEN UZAK, SADE

Mutfakta ise gri ve toprak tonlarının hakim olduğu dolaplar dikkat çekiyor. Ev genel olarak gösterişten uzak sade bir dizayna sahip.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x